خانواده ها باید هوشمندانه سفرکنند!

خرید ،گردش درخیابان ها ، باغ وفضاهای سبز، دوچرخه سواری، شنا، اسکیت، حتی تاب و سرسره بازی جزو آن دسته فعالیت هایی هستند که درسفر طرفداران زیادی دارد. اما نباید فراموش کرد که این تفریحات سالم در برخی مواقع با خطراتی همراه است و خساراتی به دنبال دارد که جبران آثارآن درسفرهای خارجی سخت است و باید برای آن چاره ای اندیشید.

نوید نظارتی رئیس شعبه کرج بیمه سامان دراین خصوص گفت: خانواده ها باید سفرهوشمندانه ای داشته باشند و برای مقابله با خطرات گوناگونی که ممکن است درطول سفرآنها را تهدید کند ،آماده باشند.

وی با بیان اینکه زمان سفرکوتاه است و حل برخی ازمشکلات کل برنامه مسافران را برهم می زند،افزود: بنابراین حضورشخص سومی که درهرزمان و هرمکانی بتواند کمک رسان مسافران باشد یک ضرورت است .

نظارتی همچنین به هزینه های سفراشاره کرد و گفت: معمولا افراد برای بودجه ای که همراه خود به سفرمی برند برای خرید و استفاده ازتورهای مختلف برنامه خاصی دارند و برای جبران پیامدهای یک حادثه با محدودیت بودجه مواجه می شوند.

رئیس شعبه کرج بیمه سامان ادامه داد: درحالیکه یک بیمه نامه جامع مسافرتی می تواند نقش همان همراهی را بازی کند که درهرزمان و هرمکان بسیاری ازمشکلات را حل و فصل می کند.

او درمورد مزایای بیمه مسافرتی سامان گفت: با داشتن بیمه مسافرتی سامان بیمه گذارمی تواند در سراسر جهان تحت پوشش باشد و دیگرنیازی به پرداخت هزینه ها توسط بیمه گذار و رجوع مجدد به شرکت بیمه جهت دریافت آن نیست.

وی رسیدگی به شکایات و پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه سامان و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکت های خارجی را مزیت دیگر بیمه نامه مسافرتی سامان عنوان کرد و گفت: بیمه گذاران می توانند ازکلیه اطلاعات و موقعیت مکانی مراکز درمانی، پزشکان، داروخانه ها و مراکز فوریت های پزشکی در خارج از کشوربهره مند باشند و دراین مدت یک اپراتور فارسی زبان آنان را پشتیبانی می کند.

به گفته ایشان  بیمه نامه مسافرتی سامان  قابلیت قراردادهای گروهی منطبق با نیاز بیمه گذاران با سازمان ها و مراکزجهانگردی را دارد. بیمه مسافرتی سامان هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، هزینه های ناشی از تاخیر در پرواز هواپیما و هزینه خریدهای ضروری ناشی از گم شدن و یا تاخیر در رسیدن چمدان ها را پوشش می دهد وهمچنین در زمان مفقود شدن بار یا سرقت مدارک و یا در صورت نیاز به مشاوره حقوقی به مسافران ایرانی امداد رسانی   می نماید.

گفتنی است مسافرین محترم برای تهیه بیمه مسافرتی سامان کافی است با نمایندگی ما تماس بگیرند و با ارسال کپی پاسپورت و کپی کارت ملی خود به صورت تلفنی و غیر حضوری بیمه نامه خود را دریافت کنند.


معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

زمینه فعالیت نمایندگی بیمه سامان کد 1143

اطلاعات تماس نمایندگی بیمه سامان کد 1143

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 2-سعادت آباد - بلوار دریا - نرسیده به چهارراه مطهری - پلاک 110 - طبقه اول - واحد 4

تلفن : 021-88569451, 021-88569457

فکس : 021-88569438

وب سایت : bimehsaman1143.1st.ir


جستجو درمحصولات

خبرنامه

نمایندگی 1143 مفتخر به کسب رتبه دوم در جشنواره فروش نیم سال اول سال 98 گردید استWhatsApp Image 2019-10-01 at 12.56.01.jpeg

شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : 021-88569451, 021-88569457

فکس : 021-88569438

تلفکس : -

وب سایت : bimehsaman1143.1st.ir